Padome


Apr 27 2017

HansaMatrix Padome

 

 AKB

Andris K. Bērziņs, - Neatkarīgs Padomes Priekšsēdētājs

Uzņēmējs un vadītājs ar lielu pieredzi ātri augošu, globālu riska-investoru atbalstītu jaunuzņēmumu vadībā. Stanfordas MBA ar plašu pieredzi investīcijās, stratēģijā, biznesa attīstībā, pārdošanā, marketingā, produktu pārvaldīšanā gan Eiropā, gan arī ASV. Līderības pieredze uzņēmumu attīstīšanā no pirms-sēklas līdz ātras izaugsmes stādijai.

 

KO

Krišs Osmanis - Padomes priekšsēdētāja vietnieks, pārstāv Macro Rīga

Projektu tehniskais vadītājs HansaMatrix Innovation no 2012. gada. Saņēmis Msc.Ing un Dr.Sci.Eng. grādus Elektronikā no Rīgas Tehniskās Universitātes.  Profesionālā pieredze ietver ātras attēlu apstrādes FPGA arhitektūras un sistemu izstrādi, kā arī ātras DLP(Texas Instruments) vadības optisko projekcijas sistēmu izveidi. Vairāku zinātnisku publikāciju un patentu autors.

 

DD

Dagnis Dreimanis, - Padomes loceklis, pārstāv mazākuma institucionālos akcionārus un BaltCap kopīgās investīcijas LightSpace Technologies

Investīciju profesionālis ar 18 gadu pieredzi. Ieguldījis vairāk kā 20 uzņēmumos dažādās nozarēs. EMBA no NUS / UCLA universitātēm, CFA  un BICG izglītības programmas padomes locekļiem. Bez HM pašlaik padomes loceklis 4 uzņēmumos – Runway, Coffee Address, Vika Wood un Evo Grupa.

 

I_B

Ingrīda BlūmaNeatkarīga padomes locekle

Nevalstiskās organizācijas - "iespējamā misija" Prezidente, papildus tam darbojas "AS Expobank" un "Rīgas piena kombināts" Padomēs. Stokholmas Universitātes MCs grāds Banku zinībās. Profesionāla pieredze ietver 20 gadus banku sektorā, tai skaitā darbu AS Swedbank Latvia Prezidenta amatā.

 

 GS

Gundars Strautmanis - Neatkarīgs padomes loceklis

Dr.habil.sc.ing., Prof. Gundars Strautmanis ir pieredzējis nozares profesionālis un nozīmīgs papildinājums Sabiedrības padomē. Viņa pašreizējie amati ir  Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras Pirmais Viceprezidents; Eiropas Ekonomikas un Sociālo lietu Komitejas ( EESK) loceklis un divu EESK struktūru- Darba devēju Grupas un Industriālās attīstības ( CCMI ) biroju loceklis; kā arī Lattelecom SIA GID ārštata padomnieks. Iepriekšējā darba pieredze – Lattelecom SIA Prezidents – Direktoru Padomes priekšsēdētājs;  Latvijas Mobīlais Telefons, Padomes priekšsēdētāja vietnieks; uzraudzības padomes loceklis EUTELSAT, un citi.

More

Contacts

Sales and New Business

Ziedleju iela 1, Mārupe,
LV-2167, LATVIA
Phone: +371 6780 0003
E-mail: sales@hansamatrix.com

USA enquiries send to e-mail:

salesUSA@hansamatrix.com

Riga product engineering site

HansaMatrix Innovation, SIA
Ziedleju iela 1, Mārupe,
LV-2167, LATVIA
Phone: +371 6755 0500
Fax: +371 6504 9087
E-mail: info@hansamatrix.com

Pārogre manufacturing plant

HansaMatrix AS
Akmenu iela 72, Ogre
LV-5001, LATVIA
Phone: +371 6504 9088
Fax: +371 6504 9087
E-mail: info@hansamatrix.com


Ventspils manufacturing plant

HansaMatrix Ventspils, SIA
VATP-1, Ventspils
LV-3602, LATVIA
Phone: +371 6362 0900
Fax: +371 6362 0901
E-mail: info@hansamatrix.com