Korporatīvā pārvaldība


Jun 10 2021

HansaMatrix Padome

 

  BAR

Baiba Anda Rubesa
Neatkarīga Padomes priekšsēdētāja
 

Pieredzējusi, uz rezultātiem orientēta un iedvesmojoša vadītāja ar plašu uzņēmējdarbības pieredzi tik dažādās biznesa sfērās kā naftas un gāzes ieguve, mazumtirdzniecība, automobiļu ražošana, telekomunikācijas un vēl nesen infrastruktūras attīstība. Laba pārvaldība, korupcijas apkarošana, cilvēktiesības un ilgtspēja ir galvenās uzmanības jomas. Patreiz arī Coffee Address SIA un Stokholmas Ekonomikas augstskolas Rīgā fonda padomes locekle, konsultāciju uzņēmuma RFactor SIA īpašniece. Iepriekš bijusi Rail Baltica (RB Rail) izpilddirektore un strādājusi dažādos vadošos amatos uzņēmumā Statoil ASA. Pieredze institūciju padomēs arī AS Latvenergo, Citadeles banka, DNB Nord Banka un Extractive Industries Transparency Initiative (EITI); bijusi Ārvalstu investoru padomes priekšsēdētāja Latvijā un Latvijas Tirdzniecības kameras priekšsēdētāja vietniece.

 

IB

Ingrīda Blūma
Neatkarīga Padomes priekšsēdētājas vietniece
 

Ieguvusi maģistra grādu sociālo zinātņu programmā Stokholmas Universitātē Zviedrijā. Papildus mācījusies INSEAD programmā “Advanced Management”, kā arī stratēģiskās vadīšanas un līderības apmācības kursos Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankā (ERAB). Ingrīdas Blūmas iepriekšējā darba pieredze ir saistīta ar banku sektoru, kurā viņa ir nostrādājusi vairāk nekā 20 gadus. Strādājot “Swedbank” AS (iepriekšējais nosaukums – AS “Hansabanka”) kā valdes priekšsēdētāja, Ingrīda Blūma ir ieguvusi unikālu biznesa pieredzi banku industrijā un korporatīvā biznesa vidē. Viņas vadībā AS “Hansabanka” kļuva par lielāko banku Latvijā. Ingrīda Blūma ir bijusi arī SIA “Primekss”, SIA “Pure Food” un AS “URSA Bank” padomes locekle.

 

ALB

Anders Lennart Borg
Neatkarīgs Padomes loceklis
 

Pieredzes bagāts profesionālis elektronikas ražošanas industrijā. Pabeidzis Linkoping universitāti Zviedrijā un apveltīts ar plašām zināšanām inženirzinātnē. Viņa ilgā darba pieredze ļāvusi izkopt spēcīgas vadītāja prames. 11 gadus strādājis elektronikas ražotnē Eljo AB Zviedrijā, no kuriem gandrīz piecus gadus bijis tās direktors. Vēlāk 5 gadus vadījis Schneider Electric elektronikas rūpnīcu Latvijā un vēl 5 gadus šīs pašas kompānijas rūpnīcu Zviedrijā.

 

DD

Dagnis Dreimanis
Padomes loceklis
 

Investīciju profesionālis ar 18 gadu pieredzi un pašlaik ir partneris BaltCap, kas ir vadošais riska kapitāla investors Baltijas valstīs. Dagnis Dreimanis ir pārvaldījis ieguldījumus vairāk kā 20 uzņēmumos dažādās nozarēs. Viņš ir ieguvis bakalaura grādu biznesa administrācijā Slippery Rock Universitātē Pensilvānijā un ir ieguvis starptautisko CFA grādu. 2016.gadā viņš ir ieguvis EMBA grādu Kalifornijas Universitātē Losandželosā/ Nacionālajā Singapūras Universitātē, kā arī pabeidzis Vadības izglītības programmu profesionāliem valdes locekļiem Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūtā.

 

NI

Normunds Igolnieks
Padomes loceklis
 

Kopš 2011. gada ir valdes priekšsēdētājs un partneris ZGI Capital, kas ir viens no vispieredzējušākajiem riska kapitāla fondu pārvaldniekiem Baltijā. No 2001. gada līdz 2011. gadam Normunds Igolnieks ir bijis aktīvu pārvaldīšanas kompānijas SEB Investment Management valdes priekšsēdētājs, kā arī ieņēmis vairākus citus ar finanšu sektoru saistītus amatus.

 

More

Contacts

Management Headquarters

HansaMatrix, AS
Ziedleju iela 1, Marupe
LV-2167, LATVIA
Phone: +371 6780 0002
E-mail: info@hansamatrix.com

Marupe engineering site

HansaMatrix Innovation, SIA
Ziedleju iela 1, Marupe
LV-2167, LATVIA
Phone: +371 6755 0500
E-mail: info@hansamatrix.com

Parogre manufacturing plant

HansaMatrix Parogre, SIA
Akmenu iela 72, Ogre
LV-5001, LATVIA
Phone: +371 6504 9088
E-mail: info@hansamatrix.com


Ventspils manufacturing plant

HansaMatrix Ventspils, SIA
VATP-1, Ventspils
LV-3602, LATVIA
Phone: +371 6362 0900
E-mail: info@hansamatrix.com