Feb 13 2015

 

HansaMatrix continue modernization of both manufacturing facilities with three new investment projects:

  • Modernization of T/H components assembling process in Ogre plant by installing new automated T/H assembling line. Line has been based around new FUJI odd form component mounting cell - sFab.
  • Upgrade of SMD assembling capacity in Ventspils factory by adding new 6 module NXTIII assembling system from FUJI. That allows to implement sub-miniature component assembling  as mainstream process.
  • Instroduction of new capabilities of precision metal component manufacturing would allow to start manufacturing of robotics and precise electronic-optic systems as well as new ODM product  - high speed optical projection system for Lightspace 3D volumetric display. 

Equipment will be supplied by Scanditron Sweden and ABplanalp Baltic. Projects have been supported by ERDF grants and administered  by Latvian Investment and Development Agency.

Supply contract have been concluded and deliveries expected  in Q2 2015.

 

 

sFAB

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

official references to project supporting grants (in Latvian):

  • Starp SIA "Hanzas Elektronika" un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru ir parakstīts līgums Nr. L-APV-14-0097 par projekta „Robotizētas iespiedshēmu montēšanas un ražošanas līnijas izveide” īstenošanu. Projekta mērķis ir izvadu elektronisko komponentu („Through hole components”) robotizētas iespiedshēmu montēšanas un ražošanas līnijas ieviešana uzņēmumā.
  • Starp SIA "Ventspils elektronikas fabrika" un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru ir parakstīts līgums Nr. L-APV-14-0095 par projekta „Iespiedshēmu komponentu virsmas montēšanas moduļu iegāde” īstenošanu. Projekta mērķis ir pilnveidot uzņēmuma tehnoloģisko bāzi ar jaunām zināšanu ietilpīgām iekārtām, kas ļaus piedāvāt klientiem jaunu produktu - sub-miniatūru komponentu montēšanu.
  • Starp SIA "Hanzas Elektronika" un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru ir parakstīts līgums Nr. L-APV-14-0205 par projekta „Volumetriskā 3D displeja projekcijas sistēmas precīzijas metāla detaļu ražošanas uzsākšana SIA “Hanzas Elektronika”” īstenošanu. Projekta mērķis ir jaunas pilot un mazu sēriju augstas precizitātes metāla detaļu ražošanas procesa (nodaļas) ieviešana uzņēmumā, kas nepieciešamas volumetriskā 3D displeja ražošanai, kā arī citas produkcijas, kā – optiskas projekcijas sistēmas, video un foto aparatūra, robotizētas testēšanas iekārtas un cita veida augstas sarežģītības iekārtu ražošanai.

eraf

 

All News

Contacts

Sales and New Business

Ziedleju iela 1, Mārupe,
LV-2167, LATVIA
Phone: +371 6780 0003
E-mail: sales@hansamatrix.com

USA enquiries send to e-mail:

salesUSA@hansamatrix.com

Riga product engineering site

HansaMatrix Innovation, SIA
Ziedleju iela 1, Mārupe,
LV-2167, LATVIA
Phone: +371 6755 0500
Fax: +371 6504 9087
E-mail: info@hansamatrix.com

Pārogre manufacturing plant

HansaMatrix AS
Akmenu iela 72, Ogre
LV-5001, LATVIA
Phone: +371 6504 9088
Fax: +371 6504 9087
E-mail: info@hansamatrix.com


Ventspils manufacturing plant

HansaMatrix Ventspils, SIA
VATP-1, Ventspils
LV-3602, LATVIA
Phone: +371 6362 0900
Fax: +371 6362 0901
E-mail: info@hansamatrix.com